VELKOMMEN NYHETER KART
JOBB HOS OSS? LEVERANDØRER SAMARBEIDSPARTNERE OM OSS & KONTAKTINFO


Partner Tre Haugesund AS er et engrosfirma for salg av trelast og byggevarer til det profesjonelle markedet i Nord-Rogaland, Ryfylke, Sunnhordland og Hardanger.

Firmaet er eiet av Mestergruppen AS. Siden oppstarten høsten 1999 har vi arbeidet målbevisst for å kunne tilby våre kunder tjenester og materialer av høy kvalitet til riktige priser. Vår målsetting er å være blant de beste på både service og kvalitet, ved å hele tiden ha fokus på kvalitetssikring og kvalitetsforbedring.

Vårt arbeid er lønnet i form av en stadig voksende, trofast og fornøyd kundemasse.

Vi har et godt å trivelig arbeidsmiljø, er enkle uformelle mennesker som trives i jobbene våre, og trives med å jobbe sammen i et team.

Vi er lokalisert med hovedkontor og lager til Bygnes Industriområde like nordvest for Kopervik. I tillegg har vi butikk/lager i Saunes, Sauda.

PRØV OSS DA VEL!


Hovedkontor og lager: Avdelingskontor/lager:
FOTVEGEN 8
4250 KOPERVIK
Treaskjæret /Saunes
4200 SAUDA
TLF: 52 84 63 50 TLF: 52 78 58 20
E-mail: bygnes@partner-tre.no E-mail: sauda@partner-tre.no

Administrasjon: (mandag til fredag. 08.00 – 16.00)

Håvard Areklett
Daglig leder

Mobil: 984 07 271
E-mail: havard.areklett@partner-tre.no

 

 

Salg og lager Bygnes, 4250 Kopervik: (mandag til fredag. 07.00 - 15:30)

Tlf.:  52 84 63 50 - E-mail: bygnes@partner-tre.no

Olav Mortveit
Selger

Mobil: 452 71 719
E-mail: olav.mortveit@partner-tre.no

Harald Bårdsen
Selger

Mobil: 404 10 950
E-mail: harald.bardsen@partner-tre.no

Monica Osnes
Innkjøp

Mobil: 470 26 200
E-mail: monica.osnes@partner-tre.no

 

Svein Olav Torsteinsbø
Lagerformann

Mobil: 404 68 365

 

Ernst Harald Larsen
Ekspeditør - Tilskjæring

Geir Ove Nilsen
Ekspeditør - Lager

Leif Magne Næss
Ekspeditør / Varelevering

Mobil: 404 38 394

 

   

 

Avdeling Sauda: (man, tir, ons og fre: 07.00 – 16.00, tor: 07.00 - 17.00, lørdag: 09.00 – 13.00)

Tlf.: 52 78 58 20 - Fax: 52 78 58 21 - E-post: sauda@partner-tre.no

Jan Ove Helgeland
Avdelingsleder

Mobil: 920 61 698
E-mail: johelgeland@partner-tre.no

 

Jan Martin Dolmen
Formann/ekspeditør/lager

Mobil: 454 84 107
E-mail: jan.dolmen@partner-tre.no

Jan Arvid Haugen
Ekspeditør/lager

Mobil: 906 19 059
E-mail: jan.haugen@partner-tre.no

Kåre Kvaløy
Ekspeditør/lager

Mobil: 952 48 991
   

 

 
Webmaster: DreamCatcher